I RI

PRODUKTET

 • 13 PALETA E RIMEVE NGJYRA SY72003

  13 PALETA E RIMEVE NGJYRA SY72003

  Avantazhet e produktit CILËSIA E LARTË – Pluhura e lëmuar e rimeleve me cilësi të lartë me faktor shkëlqimi të qëndrueshëm do ta mbajë përbërjen e syve tuaj të bukur për një kohë të gjatë, duke ju dhënë përvojë të rehatshme në përdorimin.SHUMË NGJYRA PËR GRIMIN – Kjo paletë rimeli me 10 ngjyra përmban një gamë tonesh të ngrohta dhe të ftohta, nga mat e buta deri te shkëlqimet me shkëlqim.Krijoni pamje të gjithanshme me lehtësi, perfekte si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët.APLIKACIONI POPULLOR – Kjo paleta e hijeve të syve Perf...

 • 10 PALETA E RIMEVE NGJYRA SY72002

  10 PALETA E RIMEVE NGJYRA SY72002

  Avantazhet e produktit CILËSIA E LARTË – Pluhura e lëmuar e rimeleve me cilësi të lartë me faktor shkëlqimi të qëndrueshëm do ta mbajë përbërjen e syve tuaj të bukur për një kohë të gjatë, duke ju dhënë përvojë të rehatshme në përdorimin.SHUMË NGJYRA PËR GRIMIN – Kjo paletë rimeli me 10 ngjyra përmban një gamë tonesh të ngrohta dhe të ftohta, nga mat e buta deri te shkëlqimet me shkëlqim.Krijoni pamje të gjithanshme me lehtësi, perfekte si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët.APLIKACIONI POPULLOR – Kjo paleta e hijeve të syve Perf...

 • 18 PALETA E RIMEVE NGJYRA SY72001

  18 PALETA E RIMEVE NGJYRA SY72001

  Avantazhet e produktit CILËSIA E LARTË – Paleta jonë e rimeleve e krijuar me përbërës të cilësisë më të lartë, pigmente luksoze për rimelët e papërshkueshëm nga uji dhe vajin mineral më të pastër.Përbërësit e shëndetshëm dhe të sigurt dhe cilësia e shkëlqyer janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.Ky grim palete ka ngjyrë të ndezur, të imët dhe të lëmuar, me shumë pigmentim, duktilitet super, ngjitje të fortë, fuqi të shkëlqyeshme qëndrueshmërie dhe përzierje.SHUMË NGJYRA PËR GRIM – Paletë e bukur kozmetike me 18 derra të ndezura...

 • Tub korrektor me furçë SY-T002

  Tub korrektor me furçë SY-T002

  Përshkrimi i produktit Madhësia jonë e shkopit të themelit është 46,2*31,3*140,7 mm, kompakte dhe e përshtatshme për udhëtime, perfekte për prekje kur dilni jashtë.Dizajni i lëmuar dhe elegant nuk është vetëm tërheqës vizualisht, por edhe i dizajnuar në mënyrë ergonomike për të siguruar një mbajtje të rehatshme gjatë përdorimit.Avantazhet e produktit Një tipar i veçantë i shkopit tonë të fondatinës është kapaciteti i tij mbresëlënës prej 30 ml.Madhësia e bollshme siguron që ju të keni një furnizim të bollshëm fondatine për përdorim afatgjatë.Kur bëhet fjalë për aplikimin, gjetja jonë...

 • Shkop themeli me furçë SY-H013

  Shkop themeli me furçë SY-H013

  Përshkrimi i produktit Madhësia jonë e shkopit të themelit është 46,2*31,3*140,7 mm, kompakte dhe e përshtatshme për udhëtime, perfekte për prekje kur dilni jashtë.Dizajni i lëmuar dhe elegant nuk është vetëm tërheqës vizualisht, por edhe i dizajnuar në mënyrë ergonomike për të siguruar një mbajtje të rehatshme gjatë përdorimit.Avantazhet e produktit Një tipar i veçantë i shkopit tonë të fondatinës është kapaciteti i tij mbresëlënës prej 30 ml.Madhësia e bollshme siguron që ju të keni një furnizim të bollshëm fondatine për përdorim afatgjatë.Kur bëhet fjalë për aplikimin, gjetja jonë...

 • Tub korrektor me furçë SY-T003

  Tub korrektor me furçë SY-T003

  Përshkrimi i produktit Me ndërtimin e tij të fortë dhe kapakun e sigurt, mund të jeni të sigurt se fshehësi juaj do të qëndrojë i paprekur, edhe gjatë udhëtimit.Dizajni i lehtë dhe kompakt e bën atë lehtësisht të lëvizshëm, kështu që ju mund ta vendosni në çantën tuaj të dorës ose në çantën e kozmetikës, duke siguruar që ju të mund të prekni grimin tuaj në lëvizje.Përparësitë e produktit Me një ndërtim të fortë dhe një kapak të sigurt korrektor, ky produkt me tub korrektor ofron mbrojtje të besueshme për korrektorin tuaj, kështu që ai qëndron gjithmonë i paprekur, në prag të...

 • Shkop rrotullues me jastëk ajri me sfungjer SY-H015A

  Shkop rrotullues me jastëk ajri me sfungjer SY-H015A

  Përshkrimi i produktit Ky mjet kompakt dhe portativ ka dimensione 39,7*105 mm, duke e bërë atë ideal për përdorim në shtëpi dhe për prekje në lëvizje.Kapaciteti i tij prej 20 ml siguron që ju të keni mjaftueshëm produkt për mbulim të përsosur pa u shqetësuar se mos mbarojnë.Veçoritë e produktit ● Maja e lehtë e sfungjerit përzien lehtësisht bazën tuaj të zgjedhur në lëkurë për një përfundim të qetë, me pamje natyrale dhe rrezatues.Thuaj lamtumirë njollave ose vijave të pabarabarta dhe përshëndetje për një çehre pa të meta.● Përveç pesimit të tij të patëmetë...

ZGJIDHJE MIKIMI PRIVATE LABEL ONE STOP

1.Dizajni

I përshtatur për pozicionimin e markës tuaj dhe kërkesat e tregut, dizajni ynë profesional do të përmbushë dhe tejkalojë pritshmëritë tuaja


2.Prodhimi

Me fabrika në Indonezi dhe Kinë, mbi 700 staf dhe objekte prodhimi 20,000 m2, ne garantojmë efikasitet dhe cilësi për të ofruar kozmetikë premium.


3.Paketimi

Ne ofrojmë produkte inovative dhe që kombinojnë kozmetikë me mjete të qëndrueshme për kursim të kostos dhe komoditet të konsumatorit.

TONA

CERTIFIKATA

 • dfg (2)
 • dfg (3)
 • dfg (4)
 • dfg (5)
 • dfg (1)