НОВО

ПРОИЗВОДИ

 • 13 ПАЛЕТА НА СЕНКИ ЗА БОИ SY72003

  13 ПАЛЕТА НА СЕНКИ ЗА БОИ SY72003

  ПОВЕЌЕ БОЈА ЗА ШМИНКА – Оваа палета на сенки со 10 бои се одликува со низа топли и ладни тонови, од меки мат до светкави светки.Создадете разновиден изглед со леснотија, совршен и за почетници и за професионалци во шминкањето.ПОПУЛАРНА АПЛИКАЦИЈА – Оваа палета на сенки за очи Perf...

 • 10 ПАЛЕТА НА БОИ СЕНКИ SY72002

  10 ПАЛЕТА НА БОИ СЕНКИ SY72002

  ПОВЕЌЕ БОЈА ЗА ШМИНКА – Оваа палета на сенки со 10 бои се одликува со низа топли и ладни тонови, од меки мат до светкави светки.Создадете разновиден изглед со леснотија, совршен и за почетници и за професионалци во шминкањето.ПОПУЛАРНА АПЛИКАЦИЈА – Оваа палета на сенки за очи Perf...

 • 18 ПАЛЕТА НА СЕНКИ ЗА БОИ SY72001

  18 ПАЛЕТА НА СЕНКИ ЗА БОИ SY72001

  Здравите и безбедните состојки и одличниот квалитет одговараат на секаков вид кожа.МУЛТИКОЛОР ЗА ШМИНКА – Прекрасна палета за шминка за убавина со 18 светли свињи...

 • Цевка за коректор со четка SY-T002

  Цевка за коректор со четка SY-T002

  Опис на производот Нашата големина на стапчето за основа е 46,2*31,3*140,7 mm, компактна и погодна за патување, совршена за допири при излегување.Елегантниот и стилски дизајн не е само визуелно привлечен, туку и ергономски дизајниран за да обезбеди удобно држење за време на употребата.Предности на производот Посебна карактеристика на нашиот стап за подлога е неговиот импресивен капацитет од 30 ml.Доволната големина гарантира дека имате доволно фундамент за долгорочна употреба.Кога станува збор за апликацијата, нашиот фон...

 • Стап за основање со четка SY-H013

  Стап за основање со четка SY-H013

  Опис на производот Нашата големина на стапчето за основа е 46,2*31,3*140,7 mm, компактна и погодна за патување, совршена за допири при излегување.Елегантниот и стилски дизајн не е само визуелно привлечен, туку и ергономски дизајниран за да обезбеди удобно држење за време на употребата.Предности на производот Посебна карактеристика на нашиот стап за подлога е неговиот импресивен капацитет од 30 ml.Доволната големина гарантира дека имате доволно фундамент за долгорочна употреба.Кога станува збор за апликацијата, нашиот фон...

 • Цевка за коректор со четка SY-T003

  Цевка за коректор со четка SY-T003

 • Ротирачки сунѓерест стап за воздушно перниче SY-H015A

  Ротирачки сунѓерест стап за воздушно перниче SY-H015A

  Опис на производот Оваа компактна и пренослива алатка има димензии D39,7*105mm, што го прави идеален за домашна употреба и допири во движење.Неговиот капацитет од 20 ml гарантира дека имате доволно производ за совршено покривање без да се грижите дека ќе истече.Карактеристики на производот ● Лесниот врв на сунѓер лесно ја спојува вашата избрана основа во кожата за беспрекорен, природен изглед и сјајна завршница.Кажете им збогум на нерамните дамки или ленти и здраво за беспрекорниот тен.● Покрај неговата беспрекорна пе...

РЕШЕНИЈА ЗА ШМИНКА НА ЕДЕН СТОП ПРИВАТНА ЕТИКА

1. Дизајн

Приспособен според позиционирањето на вашиот бренд и барањата на пазарот, нашиот професионален дизајн ќе ги исполни и надмине вашите очекувања


2. Производство


3. Пакување

Обезбедуваме иновативни и производи кои комбинираат козметика со одржливи алатки за заштеда на трошоци и погодност за потрошувачите.

НАШИОТ

СЕРТИФИКАТ

 • dfg (2)
 • dfg (3)
 • dfg (4)
 • dfg (1)